Lista wszystkich artykułów

Październik miesiącem walki z chorobami nowotworowymi


Na całym świecie rośnie zachorowalność na nowotwory, które są główną przyczyną zgonów. Na raka umiera ponad 8 milionów osób rocznie. W Polsce rak zabija blisko 100 tysięcy osób, z czego około 94 tysiące umiera w wyniku nowotworów złośliwych. Pamiętajmy, że możemy jednak wiele zrobić, żeby im zapobiegać i skutecznie leczyć.

Oczywiście zachęcamy do systematycznych badań profilaktycznych, aby ustrzec się przed chorobą, ponieważ profilaktyka zyskuje rangę medycyny przyszłości.  Wczesne wykrycie choroby, zwiększa szanse na szybkie i skuteczne wyleczenie. Wiele ważnych informacji w tym zakresie znajdziecie Państwo na stronie http://onkologia.org.pl/profilaktyka-nowotworowa. Zachęcamy do lektury.

Co jednak jeśli rozpoznanano u nas chorobę nowotworową? Choroba zmienia życie chorego, ale także całej rodziny. Często ogranicza ona aktywność zawodową, a wydatki związane z leczeniem przerastają domowy budżet. W wyścigu z rakiem ważny jest czas, ale też pieniądze. Na rynku ubezpieczeniowym istnieją produkty, które mogą mają za zadanie pomóc w tekiej sytuacji. Jednym z takich produktów jest WARTA Sposób na Raka i chcemy przybliżyć Państwu cel takiego uezpieczenia.

Celem polisy WARTA Sposób na  Raka jest wsparcie w wyścigu o zdrowie już na starcie, tj. po postawieniu diagnozy.  To produkt ochronny, dający Klientowi gwarancję bezpieczeństwa finansowego, dla niego oraz jego najbliższych, w przypadku zaistnienia choroby nowotworowej Polisa zapewnia wypłatę określonej kwoty, która może ułatwić dostęp do prywatnego leczenia czy niezbędnych leków, a przez to przyśpieszyć proces leczenia. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważna może być druga opinia medyczna dla każdego, kto szuka skutecznych metod leczenia. WARTA Sposób na Raka umożliwia uzyskanie opinii wysokiej klasy specjalistów z uznanych ośrodków medycznych na całym świecie. Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym zaprezentowano najważniejsze informacje dotyczące drugiej opinii medycznej:

https://mediguide.vids.io/videos/d49bdeb11e1de0c25c/mediguide-polish-mov

Co jeszcze gwarantuje ubezpieczenie WARTA Sposób na Raka?

  • Wiedzę nt. dostępnych na świecie metod leczenia
  • Dostęp do lekarzy światowej klasy klinik onkologicznych
  • Szybką konsultacja wyników badan Wskazanie nowych, skuteczniejszych metod leczenia
  • Możliwość profesjonalnej konsultacji lekarza prowadzącego z lekarzem z kliniki zagranicznej
  • Oszczędność czasu i szybki wybór leczenia dzięki konsultacji z najlepszymi specjalistami
  • Komfort psychiczny dzięki możliwości konsultacji
  • Opinia w 14 dni na piśmie, ze wskazaniem ew. nowego programu leczenia - Potwierdzenie prowadzonego programu leczenia lub wskazanie efektywniejszej metody.

Przedstawimy to na przykładzie:

 

Do góry
Do Góry